W
I
Ę
C
E
J

«

N
E
W
S
Ó
W
Lars Ulrich o popełnionych błędach i festiwalu
dodane 29.12.2017 00:20:17 przez: Elvis-Król
wyświetleń: 1045
Perkusista zespołu Metallica w wywiadzie dla Music Week przyznał, że pozwanie Napstera było największym błędem, oraz o możliwości reaktywacji festiwalu Orion Music + More w Europie.Metallica kontra Napster, nikt chyba nie przypuszczał że to się tak rozrośnie:

Według mnie to było bardziej uliczne zamieszanie niż krucjata. To sprawa osobista, a nie próbowanie ratowania branży. W skrócie zadarli z nami, więc się odegraliśmy i sprawa zamieniła się w debatę na temat moralności. Można powiedzieć, że byliśmy ignorantami. Nasz największy błąd, to niedocenienie tego ile to mogło znaczyć dla wielu ludzi. Nie zdawaliśmy sobie sprawy w co weszliśmy, a chodziło tylko o samą kontrolę.Kolejną sprawę jaką poruszył Lars był ich własny festiwal muzyczny:

Orion Music to tylko i wyłącznie nasza rzecz. W odpowiednim czasie i miejscu na pewno do tego powrócimy. Zaczęło się to od hej zorganizujmy nasz festiwal. Wymówienie tego trwało trzy i pół sekundy, lecz organizacja trzy i pół miliarda godzin. Każdy, kto ma do czynienia z takim organizowaniem festiwali powie ci, że to operacja zabierająca od pięciu do dziesięciu lat. Spróbowaliśmy różnych możliwości, ale żadne nie były właściwe. Próbowaliśmy dwa razy w Ameryce i ani jedna próba nie zakończyła się sukcesem. Rozmawialiśmy o możliwości organizacji takiego festiwalu w Europie, wtedy powinno się udać.Chcielibyście taki festiwal w Europie? Czy zgadzacie się z Larsem, że walka z Napsterem była błędem?

Elvis-Król

Waszym zdaniem
komentarzy: 1
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
przemk_94
30.12.2017 00:44:35
O  IP: 89.64.35.28
Organizacja trwała 3 i pół miliarda godzin?
Nie żeby coś, ale to jest prawie 400 tysięcy lat xD
Chyba, że zajmowało się nim kilkadziesiąt tysięcy osób, to by się wtedy zgadzało :P
OVERKILL.pl © 2000 - 2018
KOD: Marcin Nowak